Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mini Bodyguard

Opublikowany 2017/03/14

BODYGUARD- generator orgonu

To modyfikacja popularnych orgonitów-generatorów orgonu Corpo

Opis budowy:

Masywna podstawa , połączona jest miedzianą rurą ,o średnicy 16 mm, z górnym, sferycznym orgonitem.
Wewnątrz rury umieszczona jest  prawoskrętna, miedziana spirala z  Kryształem Górskim (szpic).
Zewnętrzny lewoskrętny oplot wykonany jest z drutu miedzianego o grubości  3 mm.

Przeczytaj ten opis zanim wybierzesz ten orgonit!!
Dedykowany szczególnie do pracy w przestrzeniach obciążonych elektrosmogiem i niskimi emocjami, tak charakterystycznymi dla hierarchicznych stosunków na wszystkich poziomach w pracy.
Idealny orgonit do pracy w korporacjach, przesyconych sieciami teleinformacyjnymi , sprzętem biurowym, klimatyzacją i mnóstwem, mnóstwem nisko-wibracyjnych energii mentalnych.


Podobnie jak PBH i mini CB, jeden z najsilniejszych orgonitów jakie udało nam się stworzyć.
Ze względu na wielki potencjał nie zalecany do przestrzeni domowych.
W przestrzeni domowej taki silny orgonit nie jest najlepszym rozwiązaniem , gdyż dynamika  oczyszczania może powodować dolegliwości podobne jak przy odstawieniu od nałogu.
Zatem doradzam rozwagę, czy na pewno chcecie mieć go w domu i szczególnie polecam do pracy gdzie naprawdę będzie miał co robić.
Nie musi być widoczny, schowany w szufladzie ,za kserokopiarką czy w kanale wentylacyjnym , będzie działał równie skutecznie.


Orgonitowa kula z kryształem górskim i pyłem miedzianym osadzona na trzpieniu z rury miedzianej z lewoskrętnym oplotem na zewnątrz i  prawoskrętnym wewnątrz połączone w pętlę. 
Orgon POR wygenerowany w postawie z dużym przyśpieszeniem , poprzez kanał z cewką wręcz eksploduje wewnątrz kryształowej kuli , dając silną , sferyczną aurę w promieniu 30 - 35 m