Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Skutki Orgonite na florę

 

Po pierwsze nie mogę zagwarantować, że masz dokładnie takie same wyniki jak zdjęciach poniżej; jednak orgonites zawsze korzystne i pozytywne skutki dla roślin w ogóle. Inną rzeczą jest również, aby pamiętać, że wszystkie przykłady ogrodów warzywnych są w 100% ekologiczne, bez pestycydów i wszelkiego rodzaju nawozów chemicznych.

Można znaleźć przykłady bardziej szczegółowo poniżej na tej stronie: Widoczny wpływ orgonu na roślinność

Ta osoba ma te same warzywa posadzone w dwóch różnych ogrodów; warzyw z orgonite, jeden bez. Oprócz tej różnicy, dwa ogrody były dokładnie takie same, z wyjątkiem orientacji na słońce, ale tylko ta różnica nie może wyjaśnić różnice tak widoczne.

Oba ogrody latem 2004 r. (w normalnej lewej, prawej Orgonise)

Z komentarzy Nicole (które są na powyższej stronie):

 "Tutaj można naprawdę zobaczyć różnicę między prawem ogrodzie i na lewo; rośliny w ogrodach są bardziej ekologiczne prawo, wytwarzają więcej kwiatów (i dlatego więcej warzyw) i warzywa są piękniejsze.

Ogród produkuje bardzo mało lewy regularne ogórek i tych, które rosną są często zniekształcone (,), trochę w kształcie przecinka. rośliny ogórki już zaczynają umierać w ogrodzie po lewej stronie.

Do tej pory, wydaje się, że więcej pomidorów (są jeszcze zielone) roślin w ogrodzie w prawo, choć oba ogrody pomidory wydają się dojrzewać w tym samym vitesse.Une bardzo zły rok dla cukinii (nie wystarczająco suche) mamy nadal widzi różnicy w kolorze (więcej zielonych liści w ogrodzie w prawo).

Koszyk w prawym zdjęciu (powyżej) pokazuje kilka okazów prawa ogrodzie (ogórek "burpless"), które są zbierane 8 -10 cali, osiągnęło co najmniej 12-14 cali

Z przodu po lewej stronie = zwykły ogórek 
z przodu i pośrodku, w prawo = "ogórki" 
-środkowej i tylnej = pomidor 
-Z tyłu po lewej stronie = cukinia

Ten sam eksperyment w lecie 2005 roku, z tym że w tym przypadku tylko rodzaj warzyw sadzono: dyni Waltham.

Koniec czerwca 2005 roku, na początku rozwoju squasha:

Mi-kwiecień 2005:

Potager normalny

Potager orgonisé

Wcześnie sierpień 2005

Widok z dwóch ogrodów

Potager normalny

Potager orgonisé

Ostatni komentarz:

Naliczyłem 16 squash duży piękny ogród w Orgonise i 5 małych tykwy w normalnym ogrodzie z dnia 27 sierpnia

Na tej samej stronie znajdują się również testy z kapusty, zdjęcia mówią same za siebie!

Dla reszty, pragnę podziękować Mark Bennett za umożliwienie mi używać ich zebrane od ludzi w Anglii, która rośnie Zdjęcia warzywa w ogrodach i bez orgonites. Wszystkie poniższe zdjęcia można znaleźć na tej stronie: Orgonite i ogrodnictwo / rolnictwo

Do tych doświadczeń, osoba, która uprawia warzywa postanowił uprawiać warzywa w dobrej glebie bez orgonite i innych warzyw w gorszej glebie ale z orgonites.

Oto zdjęcia z normalnych i orgonisés warzyw; większy z więcej liści są zawsze ci, którzy pchnął z orgonites następny.

Wiele okrągłych marchwi:

Kolejna odmiana rdzeni:

Pasternak, warzywo niemal zapomniane we Francji! (Pasternak angielski)

Odmiana cukru:

Kolejna odmiana buraka (chyba):

Zdjęcie szklarni ogrodu:

Po prawej stronie są rośliny pomidora, które ogromnie wzrosła (z orgonites), zaś obok (w środku zdjęcie pod syn) są znacznie mniejsze, a ponadto wytwarza mniej pomidorów (nie miał orgonites ich stopy).

Moi sąsiedzi mają też kilkadziesiąt orgonites w ogrodzie co roku od 2009 roku. Był doświadczony w 2009 orgonites umieszczone w połowie ogrodu i bez orgonites w drugiej części. Ponieważ nie mogę zrobić zdjęcia porównania, ponieważ są przekonani orgonites i rozproszenia w całym ogrodzie!

Najbardziej przekonujące różnica w 2009 roku był o pomidory.

Drużyna bez orgonites:

Strona z orgonites:

Różnica między pomidorów jest widoczny, ale zadziwiające jest to naturalna obecność nagietki, te małe czerwone łzy / żółty teren, nikt nie zasadził tam! Nie występują non stronę Orgonise. Później dowiedziałem się (nie wiem zbyt wiele o ogrodnictwie), że są kwiaty, które dobrze komponują się z pomidorami, aby zmniejszyć obecność pasożytów, które wpływają kwitnienia roślin pomidora.

Ponieważ w tym roku, jak orgonites są rozproszone po całym ogrodzie, nagietki się naturalnie rosną u stóp większości roślin pomidora, że ​​nie muszą być sadzone. Są zazwyczaj bardziej małe krzewy, kwiaty i zróżnicowane pomiędzy warzywami, które mają korzystny wpływ, a tak naprawdę nie przeszkadzało uprawy warzyw ziół.

Jedynym komentarze 'negatywne' z moich sąsiadów, ponieważ mają orgonites w ogrodzie jest to, że zbyt wiele ogórki i sałatki, bo nie wiedzą, co robić!

Innym osobiste doświadczenie, które przeprowadziłem z bananów przekonał mnie również, że owoce / warzywa mogą być przechowywane dłużej, gdy jest w miejscu z orgonu. Nie sądziłem, że opublikuje ca tak naprawdę nie zdjęcia ewolucji ... Zostawiłem banany na małej kupce orgonites przez prawie 6 miesięcy i wreszcie banany były czarne, ale mają nie zgniłe i kiedy w końcu postanowiliśmy zjeść były pyszne i bardzo słodkie (nawet za dużo). Nie było smak alkoholu albo, co jest zazwyczaj znakiem, że zaczęły gnić.

Jak widać, skóra była czarna z czarnym, ale w środku nie miał czarną część jak możemy już oczekiwać.

Ponieważ ja też zauważyłem ten efekt z mnóstwem warzyw i owoców; zachowują się lepiej i dłużej w obecności orgonu.

 

Dzięki uprzejmości http://www.bargainorgonite.com/