Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

 

Uzdrawianie Praniczne

"Uzdrawianie Praniczne nie ma na celu zastąpić medycyny konwencjonalnej, lecz uzupełnić ją i wzbogacić. Gdy w trakcie choroby jej symptomy  nie ustępują, proszę natychmiast skonsultować się z lekarzem i/lub doświadczonym uzdrowicielem pranicznym." 

Master Choa Kok Sui

 

Co to jest uzdrawianie praniczne?

Uzdrawianie praniczne to niezwykle skuteczny, dokładny i higieniczny rodzaj bioenergoterapii pochodzący z Azji. W uzdrawianiu praną wychodzi się z założenia, że przyczyną chorób jest zanieczyszczenie energii aury i czakr. W związku z tym usunięcie tych zanieczyszczeń spowoduje wyzdrowienie. 
W uzdrawianiu pranicznym za pomocą specjalnych technik usuwa się chorobowe energie, dzięki czemu następuje poprawa zdrowia.
Uzdrawianie praniczne jest jedną z najskuteczniejszych metod bioenergoterapii. 

Uzdrawianie praniczne jest w zasadzie jedyną formą bioenergoterapii, którą można stosować także w przypadku występowania nałogów, chorób psychicznych i umysłowych, problemów emocjonalnych (zaburzenia nastroju, stres, depresja itp). Część uzdrawiania, w której wykorzystuje się techniki mające znaczenie wspomagające w przypadkach tego typu chorób to psychoterapia praniczna

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?