Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

 

"Uzdrawianie Praniczne nie ma na celu zastąpić medycyny konwencjonalnej, lecz uzupełnić ją i wzbogacić. Gdy w trakcie choroby jej symptomy nie ustępują, proszę natychmiast skonsultować się z lekarzem i/lub doświadczonym uzdrowicielem pranicznym." 
Master Choa Kok Sui

Uzdrawianie Praniczne jest starożytną nauką i sztuką uzdrawiania energią. Zasady Pranicznego uzdrawiania opracował Mistrz Choa Kok Sui, dostosował on starożytne techniki do współczesnych wymagań. Uzdrawianie Praniczne stanowi zadziwiająco prostą i usystematyzowaną kombinację zasad i technik, które każdy może przyswoić i doskonalić, osiągając efektywne rezultaty. Używając Prany, czyli energii życiowej, praktykujący uczą się inicjować i przyśpieszać proces uzdrawiania w ciele (samouzdrawiania, regeneracji).
Przez wiele wieków arkana wiedzy o uzdrawianiu energią były owiane tajemnicą, strzeżone i dostępne tylko dla wybranych, przekazywanych z mistrz na ucznia. Badając i eksperymentując wiele lat z energią życiową i jej zastosowaniem w uzdrawianiu fizycznych i psychicznych schorzeń, Mistrz Choa Kok Sui stworzył współczesną procedurę uzdrawiania, dostępną dla wszystkich. Każdy człowiek jest w stanie się jej nauczyć bez posiadania szczególnych uzdolnień, jak np. dar jasnowidzenia. Jej prostota i jasność umożliwia każdemu pomaganie sobie oraz innym. Wykorzystywany jest bowiem naturalny potencjał każdego z nas.
Mistrz Jerzy Ireneusz Opara

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?